Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy zasad korzystania ze strony internetowej funkcjonującej pod adresem www.kancelaria-mackowiak.pl

Dane Osobowe – Obowiązek Informacyjny

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Maćkowiak

Dane kontaktowe Administratora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zgodnie z polityką cookies ), a w przypadku podania danych za pośrednictwem formularza kontaktowego, dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz ewentualnego przekazywania informacji handlowych.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przechowywane do momentu odwołania zgody.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

Skorzystanie z uprawnień jest realizowane poprzez wysłanie na adres e-mail stosownego żądania wraz z podaniem imienia i nazwiska użytkownika.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dane Zbierane Automatycznie

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Maćkowiak zbiera informacje o wykorzystywaniu niniejszej strony, takie jak data połączenia z serwisem oraz adresu IP. Informacje te są wykorzystywane do celów wyłącznie administracyjnych i statystycznych i nie pozwalają na identyfikację pojedynczego Użytkownika. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Witryna nie służy pozyskiwaniu i przetwarzaniu specjalnych kategorii danych osobowych (danych wrażliwych). Prosimy o niepodawanie danych wrażliwych, a jedynie tych które umożliwią kontakt z klientem. Dane wysłane za pomocą formularza kontaktowego będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie.

Rodzaj Zbieranych Danych Osobowych

Podczas korzystania ze strony kancelarii można skorzystać z formularza kontaktowego w celu złożenia zapytania, podjęcia współpracy, skorzystania z naszych usług. W formularzu są podawane dane jak: imię i nazwisko oraz adres e-mail. Dane ujawniane w Formularzu są przetwarzane po wyrażeniu przez użytkownika/potencjalnego klienta zgody na ich wykorzystanie i przetwarzanie.

Udzielenie zgody następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w Formularzu. Zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie jest udzielana na rzecz Kancelarii dla wewnętrznych celów statystycznych oraz marketingowych.

Bezpieczeństwo

Dane osobowe podawane przez Państwa na tej stronie będą przetwarzane wyłącznie w celu dla którego zostały zebrane. W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych podmiotom trzecim. Dane te przechowywane są w bazie bez wglądu osób trzecich i mają do nich dostęp tylko i wyłącznie upoważnione osoby związane z strony i zobowiązane do zachowania uzyskanych informacji w tajemnicy.

Ponadto dane objęte są tajemnicą zawodową radcy prawnego, co stanowi równoległą i uzupełniającą ochronę danych.

Zmiana polityki

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.